Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Partneři

Generání partner

Město Světlá nad Sázavou

www.svetlans.cz Světlá nad Sázavou

Světlá nad Sázavou se nachází v okrese Havlíčkův Brod v kraji Vysočina, 14 km severozápadně od Havlíčkova Brodu na soutoku Sázavy a Sázavky.Město se skládá z 15 místních části. Nejvíce ho proslavila výroba skla a zpracování kamene.Nejvýznamějšími kulturní památk jsou: Kostel sv. Václava, Zámek Světlá, Vojenský hřbitov v Dolní Březince a Světelské podzemí.


Hlavní partneři

AMG-Karel Pícha, s.r.o.

www.amgpicha.cz

Firma AMG-Karel Pícha, s.r.o. se zabývá výrobou, dodávkami a montáží ocelových konstrukcí a technologických celků a službami v celé oblasti těžby a zpracování nerostných surovin. Na základě vlastní nebo dodané výrobní dokumentace dodává a montuje jakékoliv technologické celky určené zejména na těžbu a následné zpracování nerostných surovin.


GLASSPO - POSPÍŠIL

www.glasspo-pospisil.cz

Jaké jiné vhodnější jméno by si měli vybrat brusiči Jiří a Jaroslav POSPÍŠILOVI, když zakládali svoji firmu? Dnes,téměř po 20 letech jejího působení se spojení výrazu GLASS a jména Pospíšil, stalo zárukou dobré kvality. Firma se mezi tím rozrostla o 20 zaměstnanců a soustředila kolem sebe celou škálu spolupracujících mistrů ve svých oborech: ať jsou to další brusiči, nebo foukači, dekoratéři skla a další firmy a firmičky, které se za ta léta staly naší nedílnou součástí a jejichž profesionalita je obdivuhodná. A kterým, stejně jako nám, záleží na tom, aby tradice českého broušeného křišťálu zůstala zachovaná.


DAVELOP, spol. s r.o.

www.ac-t.cz

DAVELOP, spol. s r.o.

Firma DAVELOP byla založena začátkem roku 1998 a v roce 2001 se transformovala na společnost s ručeným omezeným. Při své práci navázala na předchozí mnohaleté zkušenosti zakladatelů z oblasti prodeje ložisek, řetězů, řemenů a dalšího strojírenského sortimentu. DAVELOP je firma mladá nejen historií, ale především svým kolektivem, myšlením a dravou obchodní strategií.


AC TECHNOLOGIES s.r.o.

www.ac-t.cz

AC TECHNOLOGIES s.r.o.

AC TECHNOLOGIES s.r.o. - byla založena v roce 2007. Je v současnosti dynamicky se rozvíjející se společností na trhu v ČR, mezi jejíž hlavní činnosti patří návrh, projekce a dodávka kompletních technologických zařízení a celků pro snižování emisí tuhých a plynných znečišťujících látek do ovzduší především z technologických a energetických procesů. Společnost se dále orientuje na návrh a dodávku průmyslových filtračních a odprašovacích technologií pro ostatní těžký a lehký průmysl v ČR i zahraničí. Základem úspěšnosti společnosti AC TECHNOLOGIES je stále se rozrůstající a zvyšující se vlastní procesní know-how a znalosti legislativních požadavků. Společnost AC TECHNOLOGIES je kompetentním partnerem pro realizaci projektů u stávajících a nových zákazníků.


Mléčné výrobky - Dobrý produkt

www.dobryprodukt.cz

Mléčné výrobky

Naše mlékárna se nachází na farmě v malé vesnici Ovesná Lhota mezi městečky Světlá nad Sázavou a Ledeč nad Sázavou na Vysočině.
Zabýváme se produkty z čerstvého kravského mléka bez konzervačních látek, stabilizátorů a barviv. Naše práce je čistě přírodní v souladu s přírodou a naším přesvědčením o čerstvých výrobcích.
V mléce jsou plnohodnotné bílkoviny, stravitelný mléčný tuk, laktóza, neboli mléčný cukr, který příznivě podporuje činnost střevní mikroflóry. Mléko je hlavním zdrojem vápníku..


Tritex, koberce Doležal

www.tritex.cz

Tritex

Tritex je zavedená firma s dlouholetou tradicí v prodeji koberců, podlahových krytin a plovoucích podlah. Je připravena Vám poradit s vhodností výběru, údržbou i pokládkou nové podlahové krytiny


Stavointerier, s.r.o.

www.stavointerier.com

Stavointerier

Firma Stavointerier s.r.o. vznikla transformací firmy Pavel Blažek - Stavointerier, oprávněné podnikat na základě vzniku živnosti od 1.10.1997. Dobré jméno firmy je podloženo na desetiletém budování


Insmet v.o.s

www.insmet.sluzby.cz

Insmet v.o.s

Od svého vzniku v roce 1993 nabízí firma INSMET v.o.s. z Havlíčkova Brodu zákazníkům komplexní dodávky instalačního materiálu pro rozvod vody, plynu, kanalizace, domácí vodárny a čerpadla, zařízení WC a koupelen od armatur, přes klozety, bidety, umyvadla a vany až po sprchové kouty, koupelnový nábytek, bojlery, topné systémy, včetně kotlů na uhlí i plyn a podobně.
OBALY NA MÍRU s.r.o.

www.obalynamiru.cz

OBALY NA MÍRU s.r.o.

Firma byla založena v roce 1995 pod názvem PENOD. Hlavní činností byla výroba dřevěných obalů a polotovarů. O rok později firma rozšířila sortiment o výrobu obalů z PE, VCI, bariérových a jiných druhů teplem svařitelných fólií. V současnosti jsou schopni z těchto fólií vyrobit obal různých tvarů (pytle, plachty, přířezy, 3D - obaly atd.) o rozměrech od 0,2m do cca 12m. Obaly zhotovíme na zakázku již od 1 ks až po tisícové série.Ski sport shop Tichý

info@skisportshop.cz

Ski sport shop Tichý-Doležal

Prodej nových a použitých sportovních potřeb. Komisní prodej, servis, půjčovna lyží&běžek.


Pohostinství U Havlů

Pohostinství U Havlů Světlá nad Sázavou
APS, Světlá nad Sázavou a.s.

w​www.aps-svet.cz

APS, Světlá nad Sázavou a.s.MPA servis s.r.o.

w​www.mpaservis.cz

MPA servis s.r.o.


UNIVERS Světlá nad Sázavou, s.r.o.

www.universprojekt.eu

UNIVERS Světlá nad Sázavou, s.r.o.


Partneři

Partners Financial Services, a.s.

www.partners.cz

Sinka reklama

Jsme nezávislou společností, která spolupracuje s mnoha desítkami finančních institucí. Můžeme zdarma nabídnout široké portfolio finančních produktů a provést jejich důkladné srovnání napříč trhem. Stáváme se celoživotními partnery a rádci v oblasti osobních financí, pomáháme klientům řešit všechny otázky týkající se peněz pro své děti, na svou rentu bez spolehnutí se na státní důchody. Máme informace, které banky neříkají. Na profinancování hypotečních úvěrů umíme klientům ušetřit statisíce korun na přeplatku. Peníze, které klienti mají na účtech bank, mohou být zhodnoceny více, než banky umožňují. Vše je o informacích, které máme a rozumíme jim
Amann s.r.o.

www.amann.cz

Amann s.r.o.

Firma Amann Group se sídlem v Německu zaujímá přední postavení ve světě jako specialista ve výrobě nití pro všechny průmyslové obory, převážně však v textilním, obuvnickém a kožedělném odvětví. Jako vedoucí výrobce nití však vyrábí i speciální nitě, od možnosti použití pro výrobu pracovních a ochranných oděvů, čistících technologií, filtrů až po použití v automobilovém průmyslu..backaldrin s.r.o.

www.backaldrin.com

backaldrin s.r.o.

backaldrin je vedoucí výrobce pekařských přípravků na domácím trhu – tedy v Rakousku a je úspěšně aktivní celosvětově ve více než 90 zemích. Roku 1964 založený podnik řídí Peter Augendopler a je 100 % vlastněn rodinou Augendoplerů. Ve světě pečení je znám backaldrin jako vynálezce Kornspitz, nejúspěšnější značky pečiva v Evropě. Ústředí firmy backaldrin s Domem chleba se nachází v Asten u Linzu.
backaldrin je zastoupen celosvětově ve více než 100 zemích, v 14 státech má své dceřiné společnosti: Vedle výrobních závodů v Rakousku a v Jordánsku, obchodní společnosti Bělorusko, Bulharsko, Česká republika, Itálie, Maďarsko, Německo, Polsko, Rusko, Slovensko, Švédsko a Ukrajina. V ostatních zemích spolupracuje backaldrin s obchodními partnery. Specialista na pečení zaměstnává více jak 780 zaměstnanců.Granit Lipnice, s.r.o

www.granit-lipnice.cz

Granit Lipnice

Firma Granit Lipnice, s.r.o. vznikla v roce 1998 a za dobu svého působení se zařadila mezi nejvýznamnější producenty výrobků z českých žul a pískovců. Těží kvalitní žuly a pískovce na pěti těžebních lokalitách. Veškerou vytěženou surovinu zpracovává v pěti provozech pro hrubou kamenickou výrobu a ve dvou závodech pro ušlechtilou kamenickou výrobu. Ve výrobní, obchodní a řídící činnosti spolupracuje 175 zaměstnanců. Její výrobky odebírají velké stavební firmy, spolupracuje s firmami, které se specializují na montáže kamenických výrobků, část své produkce realizuje přímo na stavbách vlastními zaměstnanci . Významnou část naší výroby vyváží, nejvíce do Německa, Rakouska na Slovensko.JOCHOVO s.r.o.

www.jochovo.cz

JOCHOVO  s.r.o.

Firma JOCHOVO s.r.o. vznikla 2. 2. 2005 se také zabývá prodejem zboží a těmito činnostmi: vodoinstalace, topení, plyn, stavební práce , inženýrskou činnost a zámečnické práce pro obyvatele našeho sklářského města a širokého okolí. Již od počátku se firma neustále rozšiřuje. Po 17 letech působení a vybudování stabilní firmy se rozhodli přemístit do vlastních perspektivních prostor v centru města, kde vytvořili reprezentační zázemí firmy. V rámci strategie se snaží neustále zlepšovat služby zákazníkům, a proto v novém sídle firmy otevřeli vzorkovou prodejnu Voda - Topení - Plyn. Firma JOCHOVO s. r. o. provozuje velkoobchod a maloobchod.Metropolitní, s.r.o.

www.metropolitni.cz

Metropolitní - internet - televize - telefon

Společnost Metropolitní s.r.o. vznika v roce 2006 jako společný projekt dvou významných firem působících jako ISP v regionu Vysočiny, AICOM a DPCOMP. Metropolitní s. r. o. je vlastníkem a provozovatelem optických sítí ve městech Havlíčkův Brod, Ledeč nad Sázavou, Světlá nad Sázavou a Chotěboř a vlastníkem rozsáhlé bezdrátové sítě v regionu kraje Vysočina. Orientace na nejmodernější technologie včetně důrazu na optické metropolitní sítě přináší pro koncové zákazníky výhody levného, bezpečného a spolehlivého připojení k síti Internet, hlasových služeb a televize.


Sinka reklama

Sinka reklama

www.sinkareklama.com

Reklamní agentura, která Vám může nabídnout nejnovější technologie od laserování a gravírování reklamních předmětů, přes úpravu fasád až po velkoformátový tisk pro interiér i exteriér ve fotografické kvalitě. Na trhu působí již od roku 1993. Vedle klasické tištěné a řezané reklamy jsou její specialitou tištěná média a pro vydavatele novin a časopisů, kteří chtějí ušetřit a nebojí se využít moderní technologie elektronického publikování.
EVOS-HYDRO, s.r.o.

EVOS-HYDRO, s.r.o.

www.evos-hydro.cz

Stavební firma EVOS-HYDRO, s.r.o., vznikla v roce 1992, sídlí v Ledči nad Sázavou. Zabývá se zejména výstavbou vodohospodářských staveb - kanalizací, vodovodů, vodojemů, ČOV, ZTV, úprav toků, odbahňováním rybníků, komunikací, skládek TKO, provádění zemních prací atd.
Tost.cz, s.r.o.

www.tost.cz

Tost.cz, s.r.o. – stavební firma z Ledče nad Sázavou. Realizuje díla v oboru staveb pro bydlení a občanské vybavenosti na celém území České republiky. Na stavebním trhu působí od roku 2001


Elektro Dvořák

www.elektro-dvorak.cz

Elektro Dvořák

Elektro Dvořák se síťí kamených prodejen v Golčově Jeníkově, Čáslavi, Kutné Hoře, Chotěboři, Třemošnici a Světlé nad Sázavou. Je zaměřen na prodej domácích elektrospotřebičů, elektrického nářadí, zahradní techniky, bazénů a motocyklů. Nabízíme našim zákazníkům nejen solidní a rychlé jednání, ale i veškeré služby související s provozem a používáním našeho zboží.
MONTRAZ

www.montraz.cz

MONTRAZ

Společnost MONTRAZ vznikla v roce 1991 jako montážní firma, kdy se zabývala především výrobou a montážemi vyhrazených zdvihacích zařízení a ocelových konstrukcí. V roce 1992 zahájila činnost v oblasti pozemního stavitelství a to jak realizací kompletních dodávek občanské, bytové a průmyslové výstavby tak i zajišťováním inženýrské, poradenské a projektové činnosti.
Auto Racek

www.auto-racek.cz

Auto Racek

AUTO RACEK je mnohaletým smluvním partnerem tuzemského výrobce automobilů Škoda Auto a.s. se sídlem v Mladé Boleslavi a poskytuje celou řadu služeb široké vrstvě motoristické veřejnosti. Těch využívá klientela nejen z kraje Vysočina, ale i z dalších míst České republiky. Tato skutečnost je odrazem dodržování vysokých standardů kvality. Ve spolupráci s našimi smluvními partnery vynaložíme maximální úsilí, abychom kvalitu jak dodrželi, tak i nadále zvyšovali.
Geoperfect s.r.o.

www.geoperfect.cz

Geoperfect s.r.o.

Geodetické kanceláře ve Světlé nad Sázavou. Hlavní náplní činnosti jsou geodetické práce. Provádí geodetické práce všeho druhu, vyhotovování geometrických plánů v katastru nemovitostí, vytyčování hranic pozemků, geodetické práce k pozemkovým úpravám, podle požadavků vytvoří mapové podklady pro projektovou dokumentaci ve 2d či 3d podobě. Také nabízí kompletní servis v oblasti inženýrské geodézie, zaměření inženýrských sítí, společně s vyhotovením dokumentace k odevzdání pro jednotlivé správce sítí, dále také vytyčení staveb, vytyčovací práce v průběhu výstavby, zaměření a zhotovení dokumentace skutečného provedení stavby. Dalšími geodetickými pracemi, které společnost nabízí jsou geodetické práce na vodních tocích a zaměřování jeřábových drah
Profit trans s.r.o.

www.profittrans.autodoprava.com

Profit trans s.r.o.

Mezinárodní kamionová doprava se sídlem ve Světlé nad Sázavou je na dopravním trhu již od roku 1991. Firma zajistí přepravu Vašeho nákladu do hmotnosti 26 tun. Převážná část vozového parku jsou plachtové návěsy až do výšky 3m /MEGA/. K přepravám používá vozidla splňující nejpřísnější ekologické normy. Provádí pravidelnou obměnu vozového parku a zajistí pojištění nákladu na 7 000 000,- CZK
ATOS, spol. s r.o.

www.atos.cz

ATOS, spol. s r.o.

Společnost ATOS, spol. s r.o. Ledeč nad Sázavou byla založena v roce 1994. Od svého počátku úspěšně a dynamicky působí jako stavební a obchodní společnost na území celé České republiky. V současné době společnost zaměstnává více než sto zaměstnanců a roční obrat se pohybuje kolem čtvrt miliardy korun. Základním pilířem filosofie firmy je kvalita, efektivita, rychlost a individuální přístup k zákazníkům. Prioritou je naplnění veškerých představ a požadavků zákazníků při dodržení stanovených cen a termínů. Cílem společnosti je Vám nabídnout vytvoření prvotní nabídky až po konečnou kompletní realizaci stavebního projektu včetně bohatého výběru potřeb a materiálů pro Váš dům, stavbu i zahradu.
KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol.s r.o.

www.prostavalfa.cz

KOVO VZDUCHOTECHNIKA spol.s r.o

Výroba a kompletace vzduchotechnických zařízení - návrh, výroba a montáž vzduchotechnických zařízení, klimatizací.

MIKOfolie

www.mikofolie.cz

MIKOfolie

Firma se zabývá tónováním skel automobilů, car wrapp polepy a reklamními službami. Vytvoří design pro vaší firmu, logo, vizitky, dresy, polep aut a další zviditelnění. Protisluneční okenní fólie nejenže zatraktivní vzhled Vašeho vozu ale chrání Vás i Vaše děti před škodlivým UV zářením a ostrým sluncem v letním období.Pivní bar Meloun Světlá nad Sázavou

Pivní bar Meloun Světlá nad Sázavou


mbcomp

www.mbcomp.cz

mbcomp

MBCOMP Martin Bezouška je společnost působící v oblasti IT zajišťováním služeb, dodávek, servisu a poradenství v oboru. Poskytujeme rozsáhlé portfolio služeb, z nichž za klíčové považujeme správu počítačových sítí, prodej a servis hardware a softwarové služby.
Dublin bar Světlá nad Sázavou

www.dublinbar.eu

Dublin bar Světlá nad Sázavou

Příjemné prostředí s dřevěnými prvky, které vytváří pohodu k posezení u příjemné romantické večeře ve dvou i pro firemní večírek, či celou partu lidí, kteří se chtějí bavit se svými přáteli.

ŽELEZÁŘSTVÍ ALBRECHT

www.zelezarstvi-albrecht.cz

ŽELEZÁŘSTVÍ ALBRECHT

Firma působí na Vysočině od roku 1992 a to hned v několika městech Chotěboř / Světlá nad Sázavou / Havlíčkův Brod a Hlinsko. Naleznete zde různorodé zboží a to ze spojovacího materiálu, hospodařiny, kamnařiny až po vodařinu, elektro, domácí kuchyňku.
PROSTAV alfa, s.r.o.

www.prostavalfa.cz

Prostav alfa - realizace staveb

Od roku 1992 podnikala firma jako sdružení dvou fyzických osob pod obchodní značkou Prostav. Firma má v současné době cca 30 vlastních zaměstnanců. Sídlo firmy je ve Světlé nad Sázavou s provozním střediskem v Praze. Firma disponuje pracovníky všech oborů PSV. Firma se z větší části zabývá rekonstrukcemi činžovních a rodinných domů, opravami a zateplováním fasád, prováděním a rekonstrukcemi střech, výstavbou rodinných domů, prováděním půdních vestaveb, výrobou a repasemi oken a dveří, výrobou nábytku a jiných truhlářských výrobků.
Drogerie – Barvy laky U Holoubků

MAN

V příjemném prostředí nabízíme široký sortiment drogerie, kosmetiky, parfumerie. Specializujeme se také na míchání autolaků a výrobu sprejů. Dále nabízíme míchání fasádních barev a omítek, malířských, syntetických, polyuretanových a vodouředitelných barev. Vždy Vám s ochotou poradíme a obsloužíme, již od roku 2001.Martin Vaněček

Martin Vaněček

Práce autojeřábem Praga v3s AD 080 + nástavec, paletizační vidle, bádie na beton. Nákladní autodoprava - třístranný sklápěč, hydraulická ruka. Doprava betonu domíchávačem Tatra 815 AM 369.Hyundai HB, s. r.o.

​wwww.hb.hyundai.cz

    Hyundai HB, s. r.o.H3-stav stavebniny

    H3-stav stavebniny

Odkazy
Aktuální články
Dětský den s HC Světlá nad Sázavou

Pokud nevíte, co dělat v sobotu 4. června, tak pro Vás máme tip. Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou pořádá dětský den, na...

 
Trenérský post u A-mužstva obsadí duo Jiří Přibyl – Jakub Kořínek

Téměř dva měsíce vládlo na lavičce světelských sklářů bezvládí po odchodu úspěšného trenéra Krajíčka. Teď, čtyři dny před...

 
Informační schůzka všech hráčů kategorie dorost a junioři

Před zahájením letní přípravy se ve středu dne 27. 4. 2016 v 18:00 koná informační schůzka všech hráčů (popřípadě i rodičů)...

 
Koberce Doležal součástí systému Lyoness
 
Přípravka na turnaji v Pěšinkách obsadila dvakrát šesté místo
 
Utkání
Muži | Středa 02.03.2016, 19:00
5:2
Moravská Třebová - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 06.03.2016, 17:00
3:5
Světlá nad Sázavou - Moravská Třebová
 
Dorost | Sobota 20.02.2016
5:6
Moravská Třebová - Světlá nad Sázavou
 
Dorost | Neděle 28.02.2016
3:2
Světlá nad Sázavou - Moravská Třebová
 
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS