Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Diskusní forum

 
(povinný údaj)
(povinný údaj, nebude zobrazen)
= (ochrana proti SPAMu)
 
 
Míla | Světlá nad Sázavou
11.12.2017, 11:20
 

Ledeč nad Sázavou odstupuje ze soutěže po ukončení základní části. Rozumné.

Anettt | SnS
9.12.2017, 22:16
 

Jee,tuhle akci mám moc ráda, a ještě když se podaří vyhrát a strelit gól je to super a ještě když je pozvenej ten největší bojovník za Světlou J.Zak tak to určitě přijdu.Je to pro dobrou věc a já s těmito dětma moc cítím kór ó Vánocích.. Zakys vrat se, chybís nám. Anet

Ros | SnS
6.12.2017, 11:10
 

Z posledního zápasu s Litomyšlí jsem viděl jen posledních 14 minut. A v nich velký tlak Světlé, kdy několikrát ke gólu chyběly jen centimetry. Ale taky brejky, ze kterých Litomyšl dvakrát skórovala. Štěstěna letos zatím nestojí na naší straně. Snad se to dnes večer proti Brodu zlomí. ;-)

Michal | Světlá
4.12.2017, 14:40
 

Sice prohra, ale hokej vypadal rozhodně lépe, než předchozí zápasy, pokud to takhle udrží, věřím, že aspoň uvidíme nějaké ty výhry. Docela je poslední dobou vidět Pepa Štrosu, neříkám, že je to tip hráče co má střílet pořád branky, ale je vidět a to hodně... Snad se střelecky více projeví i Blažek a Dolinský

Ros | SnS
2.12.2017, 19:20
 

Včera se mi hokej líbil. Byla vidět velká bojovnost, střelba, hezké akce a konečně i góly. Všichni tři kluci z dorostu hráli opět parádně. Pokud je časem nepřetáhne nějaký jiný klub, tak budou pro světelský (mužský) hokej velkým přínosem. Škoda prohry, ale nic není ztraceno. Když budete pokračovat v těhlech výkonech, tak se budu na každý zápas těšit tak jako dřív. ;-)

Verča | Světlá
2.12.2017, 08:25
 

Pro ddd: Fandíte? A jak? byla jsem na každým zápase a nebylo Vás slyšet. Na venkovních zápasech jste se věčně vytlemovali když domácí prohrávali (myslím skandování typu "je tu ticho jako v kostele..."), a teď si můžete podat ruce. Měli by jste kluky podpořit a né je tady shazovat. Úplně miluju tady ty diskuze po zápasech když se prohrává. Za další. Věčně tady tvrdíte, že se prohrává kvůli tomu, že odešel Žák a Radim. Co jste jako čekali? Odejdou najednou dva hráči a vy by jste chtěli hory doly. +další jsou zraněný nebo nemocný-na to zapomínáte. Můžete být rádi, že se do A týmu dostávají i šikovní dorostenci, kteří jednou zaplní jejich místo, ale k tomu je potřeba čas. A je třeba si uvědomit že jsou to kluci, kteří hrají 3x-4x týdně hokej, podotýkám, že svojí ligu. Těm klukům je 16/17let a musí toho mít plné kecky. A pro Rose, prosím tě, ty už tady raději nic nekomentuj, jen se sám ponižuješ.

Harry | SnS
1.12.2017, 07:57
 

ddd...chápu,ale věřím,že to kluci pochopí a že to zase bude dobrý. Musí začít poctivě makat a o to nám jde,nemusí pořád vyhrávat,ale je tam potřeba to srdíčko,které tam vždy bylo. Hodně kluků na to prostě teď kašle a je to dost videt a to si fakt nás svetelsky hokej nezaslouží.

ddd
1.12.2017, 00:08
 

Harry píšeš ať nepolemizujeme a kluci podpoříme.Fandíme jak blázni a když koukáš na to nasazení a nezájem(srdíčko) tak tě to přestává bavit

Harry | SnS
30.11.2017, 22:32
 

Hoši co tady furt rozebirate,prostě se zatím nedari tak na co se byli všichni zvyklý a to že Radim odešel za penezma,chtěl tam jít,tak šel. Zaky chtěl skončit tak skončil a myslím že jeho pískání není ó penězích ale určitě je doma víc než aktivní hráč který musí i trénovat,kromě zápasů a je dobře že člověk který hraje téměř celý život hokej u toho nějakým způsobem zůstane,ať jako trenér,manažer,nebo rozhodčí. Pojďme spíš naše kluky podpořit a doufat v lepší zítřky,pořád máme velké jméno v KHL muzu pard.kraje.

Ros | SnS
30.11.2017, 19:12
 

Nedávno jsme se bavili o tom, jak jsou Včelové po odchodu Žáka a Křišťana bezzubí. Snaží se hrát to, na co byli spoustu sezón zvyklí a co přinášelo spoustu branek. Perfektní kombinací vyšachovat obranu soupeře a dávat to skoro do prázdný. Jenže ti dva skvěle technicky vybavení hráči odešli a první pětka v současné podobě zapadla do šedého průměru. Nic proti např. Štrosovi, (který hraje letos dobře), ale ... Dolinský, Blažek, Kopecký, Kubát, Doležalové ... to jsou dravci a hrají to zase jinak. Třeba by to mohla být cesta. A hlavně víc střílet !! Ti golmani nejsou tak dobří, aby tam občas něco nespadlo. ;-) Na krásu už by Světlá hrát neměla.

ddd
30.11.2017, 19:01
 

Pánové já si stále myslím že vše je o penězích .Kluci hrají za nic ,Radim odešel kvůli prachum a Žákys také račí píska za litr na zápas a o tom to je .Doma stále poslouchát furt seš pryč a nic stoho skrátka znáteto když se polovička rozohní.Jak tady psal pan Krajíček hrát kraj je klubismus již dávno není pravda.Doufám že se zadaří a bude lépe

Jaren | V.Mýto
30.11.2017, 18:49
 

Včera jsem se rozmýšlel, kam jet na hokej. Zda do Č.Třebové, nebo do Chocně. Nakonec to byla Choceň a Jíra z Chocně má docela pravdu. Alespoň včera to bylo ze strany SnS takové bezzubé bez maximálního nasazení a podobně. Vůbec se mně nechce věřit, že je to dopad odchodu dvou tahounů. Včelové také nebyli to, na co jsem od nich býval zvyklý. Ano chybějí Vám zranění hráči, jako Doležal, ale... ale... To o té KLM Vysočiny, co zde níže píše Míla se mluví už snad tři roky a vždy to na něčem ztroskotalo - na čem, to ví asi jenom pár lidí. Vím z řady klubů, že ty náklady na dopravu jsou díky tomu hodně vysoké a že by se dali jinak využít. Ale my to tady v žádném případě nezměníme, maximálně o tom můžeme jenom debatovat. Přeji Vám, ať se z toho svrabu brzy vyhrabete a zase hrajete ten parádní hokej.

Ros | SnS
30.11.2017, 17:57
 

Říkám si, jestli má letos vůbec cenu snažit se dostat po první části do té lepší šestky a v druhé části dostávat podobné příděly, jako v minulých zápasech. (S deseti hráči + dvěma dorostenci v poli je to dost pravděpodobné.) A nebo se pokusit sehrát a rozstřílet se v té horší pětce. Šance na tu lepší skupinu pořád je. Zítra sice silné Hlinsko, ale potom už "jen" Litomyšl, Brod a Polička. Choceň má sice 6 bodů náskok, ale zároveň mnohem těžší soupeře. Také Hlinsko, obě Třebové a Chrudim. Vážně nevím, co by bylo lepší. Určitě to ale nějak dopadne ... ;-)

Petr | Světlá
30.11.2017, 12:42
 

Mílo, Vysočinu ne, ta by přeci neměla kvalitu, dle slov klubových představitelů...to by zcela jistě nebylo hodné Světlé...škoda jen, že my zatím (letos) tu kvalitu taky nemáme...Dát sedm gólů za pět zápasů, to je majstrštyk :D

Honza | SnS
30.11.2017, 10:59
 

A taky hraje Pelhřimov B

Míla | Světlá nad Sázavou
30.11.2017, 10:20
 

Podle mého názoru by bylo dobré dát v příští sezoně dohromady soutěž v našem kraji. Ledeč, Chotěboř, H.Brod, Světlá, Humpolec, Telč, Žirovnice, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Náměšť n.O., Bystřice n.P., Moravské Budějovice. A nemuseli bychom se trmácet do takových dálek. Všechna sláva polní tráva, postavme se k tomu rozumně.

KarlosSV | Hc sv
29.11.2017, 22:56
 

Slyšel sem že se Rrradimovi v Čáslavy nelíbí a že se vrátí zpět k nám,to by bylo super a zase bude líp, snad se ti kluci co tam teď jsou,trochu o to poperou a nebudou na to kašlat.To si historie Světelského hokeje nezaslouží!Držte se. K.

Jíra | Chocen
29.11.2017, 22:50
 

Co se s tou Světlou stalo? Úplně jiný mancaft než co býval.Zadna hokejovost, suverenni vystupování a sebevedomost,co bývala,proč jich k nám přijede pár,to ti chlapci neumí prohrávat,když se jim letos nedaří a radši nejedou?A takový to byli frajeři!Super výhra pro nás,ale radši bych ty lité boje a napínavost až do konce. Chápu že odešli klíčový hráči, i my jsme se s mizerii potýkali,ale letos zase bojujeme,tak super. JIRKA Choceň

Ferda | SnS
29.11.2017, 21:30
 

Tak Světlá jen 8 hráčů + dva brankaři na Choceň, nebude lepší všechno pomalu zabalit. Pátek Hlinsko, snad tam nebude jen 5 hráčů + dva brankaři :)

Ros | SnS
28.11.2017, 22:43
 

První pětka Světlé v minulých sezónách jednoznačně ovládla bodové statistiky KLM PU. To už je bohužel minulost, ale život jde dál. Někteří mi zde vyčítali, že až moc vychvaluju Žakyse a Radima. Že jsou v týmu i jiní dobří hráči a že tihle dva jsou jen součástí týmu. To je určitě pravda, ale bez nich už na titul pomýšlet nemůžeme. Letos určitě ne. Budeme rádi za klidný střed. A bez posil tomu tak bude i v dalších sezónách. Zadarmo se bohužel nikomu moc hrát nechce, tomu rozumím. Rád bych zde uvedl něco málo ze statistik Jardy a Radima alespoň v uplynulých třech sezónách. Radim odehrál během tří posledních ročníků za Světlou 107 zápasů a nastřílel v nich 69 gólů a zaznamenal 89 gólových přihrávek. Což je průměr 1.48 bodu na zápas. A Jarda odehrál 87 zápasů, v kterých se trefil 56 krát a 89 krát na gól přihrál. Průměr 1.92 bodu na zápas. Tyhle čísla (která chybí) Světlou v té letošní sezóně prozatím řadí na 7. místo. Taková je realita. Jardo a Radime, díky moc !! A vy ostatní se držte, teď je to všechno jen na vás !!

Tom.Sns | Priseka
26.11.2017, 22:17
 

Musím souhlasit,Vcelove jsou bez Žáka nulový a chybí i Kristan ale přesto jsem si myslel že to bude mít stavu a i když se nevyhraje tolikrát,budem důstojným soupeřem,ale kolikrát mi tam chybí i bojovnost a zápal.Samo to nepuje nikdy.

KarlosSV | Hc sv
26.11.2017, 22:09
 

Dneska bylo vidět že zlaté časy jsou pryč,není náboj není hiearchie týmu a každá výhra bude dobrá.Je těžké vidět jak si na nás každý s chutí smlsne,ale to je realita. Buďme trpělivý a rádi za každou výhru a nové mladé kluky který to mohou do budoucna zase zvednout.

Redakce (JB) | HC Světlá nad Sázavou
25.11.2017, 14:47
 

Rosťo a Mílo. Věřte nám, že naše současné výsledky na ledě a nebo zmíněná aktuálnost webu nám nejsou lhostejné. Děkujeme za konstruktivní kritiku i podporu. Zlepšovat se všichni chceme a snad i budeme! :-)

Tom | SnS
24.11.2017, 23:23
 

Taky mi vadí, že si informace o venkovních zápasech (a často i o těch domácích, pokud jsem náhodou chyběl) musím i několik dnů po utkání hledat jinde. Mimochodem koukám, že v Hlinsku se opět projevila "kvalita" rozhodčích. Už aby začal Žakys pískat i KLM PU. ;-)

Míla | Sětlá nad Sázavou
24.11.2017, 11:15
 

Tak jako všude jinde. Pokud se vyhrává referáty jsou. Začne se prohrávat a aktivita je pryč.

Tom | SnS
19.11.2017, 22:10
 

Slyšel jsem, že pan hlavní rozhodčí Kratochvíl měl koncem loňské sezóny zakázáno pískat chlapy. Mělo to tak zůstat i pro tu letošní. Chabý výkon se spoustou chyb a náhodné vylučování/ nevylučování na obě strany. Světlá byla v první třetině dominantním týmem. Jasná převaha vyvrcholila gólem v oslabení. Ale když poté dvakrát nevyužila přesilovku 5 na 3, tak se musel dostavit trest. A ten přišel. Vyrovnaný zápas s převahou hráčů Světlé bohužel nakonec ovládl soupeř. A to velmi zkušeně, to musím uznat.

Tom | SnS
15.11.2017, 23:21
 

Po vítězstvích nad slabšími soupeři přišly na řadu zápasy pravdy. Nejdřív důležitá výhra nad Moravskou Třebovou doma, pak prohra v té České. S dvanácti hráči v poli klobouk dolů. Jak za výhru, tak vlastně i za nízkou prohru a velmi dobrý výkon v druhém zápase. A že došly síly? No ještě aby ne ... taky hrát to v podstatě na dvě pětky? Dnešní zápas s Hlinskem byl opět odložen, tentokrát pro nedostatek hráčů hostů. Je to zvláštní, protože hráčů Hlinska bylo pro dnešní zápas k dispozici určitě víc než dvanáct. Takové informace mám já ... ale o odložení zápasu rozhodli jiní. ;-)

Tom | SnS
29.10.2017, 19:07
 

Další veledůležité body jsou doma! Tentokrát z Havl.Brodu ... výhra opět 5:2. Aneb jak je důležité míti Včelky. ;-) Paráda! :-)

Tom | SnS
25.10.2017, 20:39
 

Důležitá výhra 5:2 v Litomyšli. Super! :-)

Tom | SnS
22.10.2017, 20:44
 

Dnes se mi chtělo v průběhu první třetiny říct : Světlá je zpátky. Jenže ještě není. Choceň kontrovala z rychlých protiútoků a z náhodně odražených střel. Žádný velký tlak neměli. Světeláci hráli hezky, ale něco tomu chybělo. Nejen Žák s Křišťanem, to už je pryč. Možná kdyby mohli hrát Kubát, Jak.Doležal a Štros ... nevím. Nicméně to dnes byl hezký hokej a body patří zaslouženě Chocni. Gratulace!

Týden hokeje
Aktuální články
Pozvánka na plyšákový večer 2017

Tradice a dobré skutky neodmyslitelně patří k Vánocům a ani letos tomu nebude u sklářů jinak. Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou ve...

 
Vítězství nad bruslařským klubem režíroval Dolinský

S juniorkou Havlíčkova Brodu to byl ve středu slušný fofr. Hrál se rychlý hokej a úvodní gól sklářů ve 12 vteřině toho byl důkazem....

 
S Litomyšlí bez bodového efektu

Utkání proti hokejistům Litomyšle skláři "odmakali" a co se týče zaujetí a odevzdaných sil, nedá se jim mnoho vytknout. Pochválit...

 
Porážka, ale se vtyčenou hlavou
 
V Chocni pokračovalo trápení v koncovce
 
S Chotěboří čtvrtá prohra v řadě
 
Hlinsko nás přehrálo, Koubský nedochytal...
 
Změna tréninků "NÁBOR"!!!
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Středa 06.12.2017, 18:30
20. kolo
4:1
Světlá nad Sázavou - Havlíčkův Brod
 
Muži | Středa 13.12.2017, 18:30
22. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Polička
 
Starší dorost | Sobota 02.12.2017, 14:00
nadst. 1.kolo
1:8
Světlá nad Sázavou - Chrudim
 
Starší dorost | Pátek 15.12.2017, 19:30
nadst. 3.kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Kolín
 
Mladší žáci | Neděle 26.11.2017, 11:00
12. kolo
8:1
Světlá nad Sázavou - Znojmo
 
Mladší žáci | Neděle 17.12.2017, 09:30
15. kolo
VS.
Humpolec - Světlá nad Sázavou
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS