Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Diskusní forum

 
(povinný údaj)
(povinný údaj, nebude zobrazen)
= (ochrana proti SPAMu)
 
 
Zdenek | Světlá nad Sázavou
15.2.2019, 17:56
 

Jak můžete vědět kdo volal na 158 ? Ano rozhodčí byli 2 a pískali nakloněnou rovinu. Ale s tím nic nenaděláme, nemá cenu to rozebírat. Je to pryč, zabývejte se dalším děním a zapomeňte na tento pro obě strany zbytečně vyhrocený trapas, s tentokrát radostnějším koncem pro Chotěboř.

Míla | SnS
15.2.2019, 09:58
 

Vážený Františku z Chotěboře, stydíme se a doufám, že tě to uspokojuje. Podívej se objektivně na obě strany, ani u vás to není všechno ideální. A vzpomeň si na minulé sezony, pokud nemáš krátkou paměť, co všechno se okolo tohohle blbého vyhroceného derby dělo. Všude všechno dělají jenom lidi. Užívej si postup a nehecuj. Je to k ničemu.

František | Chotěboř
14.2.2019, 20:30
 

Myslel jsem, že už se neozvu. Nemůžu jinak. Vy ubožáci, zavolat na 158, že jsou rozhodčí ožralí, umí opravdu jenom dement. Máte všechno v zápisu - i ty urážky os Včeláka - a není jich málo. Myslel jsem, že už se neozvu, ale to nejde. A čekání na rozhodčí po zápasu - proč - hlavní byli 2 a pískali rovinu. to je ubohost. Styďte se.

Emil | Chomutov
14.2.2019, 16:01
 

Jojo určitě zeptejte se hráčů jestli je lepší hrát Martince místo třeba semifinále a zápasů o třetí místo :D

Rosťa | SnS
14.2.2019, 15:20
 

Vážený Emile, srovnáváte nesrovnatelné. Světlá byla během posledních deseti sezón sedmkrát ve finále a z toho jich pět vyhrála. Snad nikdo nečekal, že by tyhle skvělé výsledky trvaly věčně. Zvlášť po odchodu dvou nejproduktivnějších hráčů Žáka a Křišťana. Přišli noví hráči a hra se oproti loňské sezóně výrazně zlepšila. Opravdu mi nevadí, že to letos medaile nebude. Na hokej budu chodit dál stejně rád. A možná by bylo lepší mít po sezóně Pohár Vl.Martince, než skončit například čtvrtí. ;) Ještě jednou gratuluji Chotěboři k postupu! Tím také končím se vším co bylo a dál se budu soustředit už jen na to, co bude. Hoši bojovat!!!

Míla | SnS
14.2.2019, 10:14
 

Gratulujeme Chotěboři k zaslouženému postupu. Přejeme ať se jim daří v dalších bojích. Jinak nemá cenu tady víc psát. Hráči, kteří těžce nesou prohru ve vypjatých situacích jsou všude. Tak zde nic víc nevyčítejte. Psát anonymně není hrdinství. Ať žije sezona 2019 - 2020 !!!!

Honza | Česká Třebová
14.2.2019, 10:07
 

Ups...

Perry | Cheza
13.2.2019, 23:20
 

Dnes zasloužené vítězství Chotěboře a tím i celé série.Nasi hráči hráli v celé sérii srdcem a Svetelaci nafoukanym egem a to rozhodlo.Dokud hral Žák přišlo mi že si celý tým v důležitých chvílích srovnal,ikdyz měl taky úlety,byl to rozdílovej hráč a ten Světle v této sérii chyběl.Nasi týmovým výkonem a Pesou v bráně zaslouženě postoupili.A ten konec z vaší strany,ostuda a jen ostuda.

Kuzma | Chotěboř
13.2.2019, 23:05
 

Ano dnešni posledni tretina to byl ze strany Světlé mazec!!!!Hrač Šíma a pan Včela by se měli stydět.Opravdu vzor pro mladé hrače.

Emil | Chomutov
13.2.2019, 22:36
 

Tak co pane Pajer pojďte házet rozumy na kohoutí Facebook jaký to jsou žoldáci a jakej to není tým když čtvrtý rok po sobě hrají o medaile :D PS: nejsem z Třenový a užijte si Martince :D

František | Chotěboř
13.2.2019, 22:32
 

A vám to nevadí, co ti vaši magoři předvádějí na ledě? Včetně poslední třetiny - to byla síla. A napadnutí rozhodčích po zápasu. No a kecy toho šprýmaře |Včely. No styďte se za mančaft.

Rosťa | SnS
13.2.2019, 21:07
 

Tak titul mít letos nebudeme, ale to nevadí. Gratuluji Chotěboři k postupu! A taky hlavnímu, který dokázal ujet po závěrečné siréně našim hráčům a vyhnul se tak inzultaci. ;)

Filip B. | Světlá
12.2.2019, 18:47
 

Pro Jendu: mě nevadí, že tu diskutujete například po vzájemném zápase. Ale když tu někdo skoro měsíc řeší kdo, kdy, co řekl, tak už je to trošku otravné a trapné, doufám, že mě chápete. Jinak Já budu jedině rád, když se tu po vzájemném zápase vytvoří smysluplná a slušná diskuze, kde si nebudou lidi navzájem nadávat, přeci jen je to “jenom” sport a match končí po 60ti minutách. To že Vám někdo chodí na FB, já neovlivním, já ani Vaše stránky nesleduji, takže nevím, že se tam něco děje. Ale myslím, že by si měl každý hledět sám sebe, jelikož nikdy neví kdy a jak se mu to vrátí.

Rosťa | SnS
12.2.2019, 13:47
 

Jane Kašpare, něco se změnilo a začali jsme v diskuzích používat hrubé výrazy? Ten zápas jsem pochopitelně neviděl. Co bych tam taky dělal. Jinak na rozhodčí si stěžují po prohraném zápase skoro všichni a všude. To přece oba víme. ;) Naposledy na webu Chotěboře. Chtěl jsem jen upozornit na to, že vy z ČT emotivně kritizujete vyjádření našeho trenéra k zápasu, ale sami se chováte úplně stejně. Jak na webu, tak na FB. Řešíte nejen rozhodčí, ale i hráče. Zameťte si nejdřív před vlastním prahem a pak teprve kritizujte.

Jan Kašpar | Česká Třebová
12.2.2019, 12:41
 

pro Rosťu:byl jsi tam, vyviděl jsi ten zápas,neviděl, tak zavři hubu ty .Nevím kdo si stěžoval na začátku roku na rozhodčího, po prohranném (zaprodaném) zápase s HLINSKEM. Myslím si, že my si nemáme co vyčítat. PS:Hlavní je, že vy ty chyby u sebe vždy najdete, Viz: VAŠE SLAVNÉ BRATRSKÉ DUO ;) pro Fildu: proč bychom vám sem nemohli psát,na vaše klubové diskuzní forum, když vy nám neustále píšete na náš klubový FACEBOOK. A ješte jedna věc , hlavní je, že vy, si hledíte sami sebe.

Rosťa | SnS
11.2.2019, 09:10
 

Přesně tak, Filipe. V ČT chodí sice diváků hodně, ale fanoušků mají žalostně málo. Na jednu stranu si stěžují na názory našeho trenéra, na tu druhou po včerejším prohraném zápase brečí a hází vinu na rozhodčí. Cituji z webu: "...rozhodčí Hájek přehlédl faul Mečiara na Filipa..." , "...rozhodčí Hájek prokázal, že nemá stejný metr..." atd. Psychicky neunášejí prohry a hledají chyby všude okolo, jen ne u sebe. Je to jakási hokejová nevyzrálost. Dá se to ale možná pochopit. Hokej na vyšší úrovni se tam (jen díky placeným rozdílovým hráčům) hraje teprve pár let. Třeba se časem srovnají. ;)

Filip B. | Světlá
11.2.2019, 07:38
 

Někdo z České Třebové zde píše, že někdo nedokáže skousnout názor? To snad ne :D Opět tady kážou vodu a přitom pijí víno. Proč si to nekážete na vašem diskuzním fóru? Ajo vy vlastně žádné nemáte, proč asi? To radši budete otravovat tady, i když se s Vámi hrálo naposledy 23. ledna. To že Vás naočkoval Vaněk s tím svým článkem, dehonestujícím našeho trenéra, jen svědčí o Vaší zamindrákovanosti, protože duševně zdravý člověk by neměl potřebu řešit, kdo kdy co řekl. Ale ona Česká vlastně prohrála, tak si to musela ventilovat jinde - prostě mindráček. Dále, v Moravský to šperkují slivovicí? Není to náhodou Česká, kdo čas od času dává lidem před zápasem panáka slivovice? Opět tu někdo káže vodu... Ale na druhé straně v Moravský aspoň ty fanoušky mají a je tam lepší atmosféra než právě v ČT. Doufám, že už kohouti zapnou ten svůj slepičí mozeček a budou si hledět sebe. Protože, ač je to překvapí, opravdu nejsou povahově a morálně nejlepší (a tím neříkám, že my jsme).

Rosťa | SnS
10.2.2019, 20:40
 

Oprava: Na druhý gól Kubovi Doležalovi "pouze" nahrával. ;)

Rosťa | SnS
10.2.2019, 19:51
 

No a nám se zase po zranění vrátil Kubát a dvěma góly rozhodl zápas. :) Hoši děkujem !! :)

Tomáš | Česká Třebová
10.2.2019, 14:08
 

Jinak Michal Zouzelka, se po 2 měsících vrátil na led, taky mohl mít po sezoně po zákroku od Simy, ale dal se dokupy, holt hokej je tvrdej sport. Sportu zdar a třeba se potkáme ještě s Vámi ve finále.

to Milan D. | Světlá
9.2.2019, 22:59
 

zlost žádnou nepotlačuju, prostě mě baví si dělat pr.del ze zapšklých a zkrachovalých hejterů jako jsi ty a pepe :-) kdyby si byl znalý věcí, tak Hemský s Fúzikem dohrávali zápas u nás jako hovádka a třeba Blažek mohl mít po koleni... to bohužel tvůj slepičí nebo kohoutí mozek nikdy nepochopí a jestli něco rozvířilo vody, tak jenom ta kohoutí polemika s hodnocením našeho trenéra - nevím, kdo tu nedokáže zkousnout názor druhých :-) ...když chcete zakazovat našemu kouči se vyjadřovat k utkání... a pokud se hlásíš k táboru kohoutů, tak ti jsou opravdu po celém kraji zbožnovaní a milovaní :-) ...kamaráde, taky trošku přemejšlej než tu začneš hejtovat!

Milan D. | Svitavy
9.2.2019, 21:57
 

Světlá, Světlá a jsme zase u toho....jak jsem psal dříve podobný názor jako pepe....tak mě tu nějakej "Rosťa", kterej reje na facebokových stránkách Kohoutů jako krtek kádroval a jak tak čtu, tak nejsem sám co má na Vás príma názor...hmm na každém šprochu, pravdy trochu...co tu píšeš a někoho urážíš...ty v sobě potlačuješ zlost v tom, že se vám nedaří a nedokážeš zkousnout druhej názor a hlavně, já bych tady nic nepsal, ale vše rozvířilo prohlášení vašeho trenéra, který si jako profík nemůže odpustit rejpání, takže, doufám, že vás Chotěboř dorazí.....noo ikdyž vy a Moravská jste nezničitelní....přežijete i nukleární výbuch.....a co se týče fanoušků...tak třískat do bubnů, "lejt" pivo, tak to si můžete podat ruce s Moravskou.....tam to tedy ještě šperkujou Slivovicí a pak fanoušci na 2 metry nevidí gol, faul atd.....a vyřvávaj.....tak se dál utěšujte jak jste všude zbožňovaní.....

to pepe | Světlá
9.2.2019, 19:47
 

já jsem tu taky vyjadřoval svůj názor, že jsi "zamindrákovanej chudáček" ... naznačil ti to tu už i Míla a když se zítra ukážeš ve Světlé na zimáku, řeknou ti to do očí určitě všichni :-) přeji ti ze srdce, aby si svůj vnitřní boj se svým světelským démonem vyhrál, ale ta poradna bude vážně potřeba, přemýšlej ;-)

pepe
9.2.2019, 19:26
 

"Světlá" buď v pohodě,mě určitě tvým napadáním neurazíš :-). Myslím,že každý kdo čte naše komentáře si utvoří názor na to kdo z nás dvou by měl poradnu navštívit. Mimo jiné jsem zde vyjadřoval můj názor. To,že totožný názor mají i jiní jen dokazuje,že zamyšlení by mělo nastat na vaší straně.

to pepe | Světlá
9.2.2019, 14:44
 

ty musíš bejt hodně zakomplexovanej chudáček, když se tady oháníš objektivitou a názory ostatních... :-) moc ti přeji, aby ses ze svých mindráků brzo o dostal, ale fakt zkus raději psychologickou poradnu než naše fórum ;-) PS: doufám, že se po tomto neurazíš, opravdu ti chci pomoct!

pepe
9.2.2019, 14:40
 

Mílo,závist ze mě určitě nečiší,jelikož ve vašem případě opravdu není co závidět ale naopak. S tou záští asi pravdu máš,ale o tu se vaši hráči svým nesportovním chováním již několik let snaží sami. Opakuji,že toto konstatování není pouze můj názor,ale totéž slyším od všech lidí,kteří do hokeje dělají řadu let u všech týmů. Dokonce mě to potvrdily i někteří aktéři od vás ze Světlé,což vyvrací tvou teorii o mém neobjektivním pohledu. Za pravdu ti dávám ,že svět se nezboří ať vám série dopadne jakkoliv. Jenom pro upřesnění, nejsem z Chotěboře

Míla | SnS
9.2.2019, 10:35
 

Milý "pepe" čiší z tebe závist a zášť, což vede k neobjektivnímu a zkreslenému pohledu. Pokud vypadneme, tak se vůbec nic neděje, život půjde dál a svět se nezboří. Ale pár lidem to udělá radost, tak alespoň něco a když ti to pomůže, tak si to pěkně užij. Sportu zdar a play-off v hokeji v Pardubickém kraji zvlášť !!!!!

to pepe | Světlá
8.2.2019, 22:05
 

Zdravíme Chotěboř! :-)

pepe
8.2.2019, 20:00
 

Koukám,že se vám nějak nedaří. Před touto sérií jsem vás pasoval do role favorita,ale jak zde píše Míla v play off je vše jinak. Zajímavé je, ať mluvím s kýmkoliv z jiných týmů,tak vám nikdo úspěch nepřeje.Máte sice kvalitní hráče,ale to jak se při jakémkoli kontaktu (často k němu ani nedojde) stále filmují a válí se na ledě a následují ukrutné diskuse s rozhodčím je fakt cirkus. přitom hrajete nejzákeřnější styl v soutěži. A ten váš kotel,který téměř vůbec nefandí a jen zmateně mlátí do bubnů a troubí to jsou snad úplní blázni.

Míla | SnS
7.2.2019, 00:31
 

Tak tímhle stylem to nepůjde, pokud se kluci nevzpamatují a nevezmou rozum do hrsti bude po srandě. Utkání v Chotěboři, radši nemluvit. Tak nějak se to samo nevyhraje, bohužel jsme v situaci, na níž jsem upozorňoval.

Správný sport
Aktuální články
Světlá v play-off končí, postupuje Chotěboř

V první třetině jsme Blažkem využili přesilovou hru, domácí lvi však nedlouho na to vyrovnali. V prostřední části dokázala trpělivě...

 
Do třetice všeho dobrého, skláři bojujou dál

Nedělní duel nabídl podobný obrázek, jako dvě předešlá čtvrtfinálová klání. Skláři souvisle tlačili na chotěbořskou obranu a...

 
Světlá měla v koncovce proti sobě opět Peška, v sérii prohrává už 0:2

Zápas skoro jako přes kopírák odehráli skláři ve středu na ledě Chotěboře. Opět se jednalo o takticky svázanou bitvu nejvyrovnanější...

 
Zaváhání v závěru stálo skláře vyhraný zápas, ve středu směr Chotěboř...
 
Hokejovou Vysočinu čeká derby bez favorita, na které se všichni těší
 
Výhra v Litomyšli znamená čtvrfinálové derby s Chotěboří
 
Kohouti odjeli ze Světlé s nepořízenou
 
Týden hokeje za účásti Viktora Ujčíka a maskota Ťuka
 
Nábor
Utkání
Muži | Středa 13.02.2019, 18:30
4. čtvrtfinále
3:1
Chotěboř - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 09.02.2019, 18:15
nadst. 21.kolo
5:2
Jaroměř - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Neděle 17.02.2019, 13:00
nadst. 22.kolo
VS.
Krkonoše - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 09.02.2019, 13:45
21. kolo
6:7
Třebíč - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 16.02.2019, 10:00
22. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Žďár nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS