Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři uzavřeli první část soutěže a postoupili do nadstavbové části

29.10.2019 | Jan Borek, Jakub Kořínek

Světlelští junioři se umístili na druhém místě skupiny kraje Vysočina a v nadstavbě změří síly s těmito soupeři: SK Horácká Slavia Třebíč, HC Krkonoše, HC Jaroměř, Lokomotiva Česká Třebová, TJ Lanškroun, SK Kolín, HC Náchod.

Soutěž bude probíhat čtyřkolově a vítěz se na konci března utká s vítězi dalších skupin o postup do Extraligy Juniorů. První domácí utkání nadstavbové části sehrají junioři v sobotu 2. listopadu 2019 proti Lokomotivě Česká Třebová.Hodnocení trenéra juniorů Jakuba Kořínka:
S první části soutěže jsme spokojení. Splnili jsme stanovený cíl a dokázali postupit do nadstavbové části. Jediný tým, který jsme nedokázali pokořit byla Horácká Slavia Třebíč a oba zápasy proti tomuto soupeři byly velmi vyrovnané. V Třebíči se jednalo o vyrovnaný souboj, který rozhodl gól domácích v poslední vteřině zápasu. Na domácím ledě jsme měli většinu utkání herní převahu, ale vytvořený tlak jsme nedokázali potvrdit gólově.

Produktivita v zakončení nás trápí celkově ze všeho nejvíc. Musíme se více tlačit do brány a zabránit brankařům ve výhledu. Dále se musíme naučit koncenrovat na výkon po celou dobu utkání, často máme několikaminutové výpadky. Celkově jsme ale podávali velmi dobré výkony a chci za to celý tým pochválit.

Nyní nás čekají složitější utkání s kvalitními soupeři. Náročné bude i cestování, ale opět máme ty nejvyšší ambice a chceme se prát o vrchní příčky tabulky. Jsem také rád rád, že se hned několik hráčů z juniorky pravidelně zapojuje i do zápasů A-týmu a trenér je s jejich výkony velmi spokojený. Dobrou zprávou je také informace o posílení zadních řad. Formou střídavého startu můžeme nyní využívat obránce Davida Spilku z havlíčkobrodské juniorky.

Věřím, že se máme v letošní sezoně ještě na co těšit a chtěl bych tímto pozvat všechny fanoušky na nejbližsí domácí utkání juniorů proti České Třebové.


Rozpis utkání našich juniorů najdete ZDE.

 
Správný sport
Aktuální články
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 09.02.2020, 17:00
3. čtvrtfinále
3:2
Choceň - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 23.02.2020, 17:30
1. semifinále PVM
VS.
Hlinsko - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 15.02.2020, 18:15
23. kolo
3:7
Česká Třebová - Světlá nad Sázavou
 
Junioři | Sobota 22.02.2020, 16:00
24. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Třebíč
 
Mladší žáci | Sobota 08.02.2020, 10:00
25. kolo
1:6
Skuteč - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Sobota 22.02.2020, 09:00
24. kolo
VS.
Chotěboř - Světlá nad Sázavou
 
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS