Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Pozvánka na plyšákový večer 2017

14.12.2017 | Jan Krajíček, Jan Borek

Tradice a dobré skutky neodmyslitelně patří k Vánocům a ani letos tomu nebude u sklářů jinak. Hokejový klub HC Světlá nad Sázavou ve spolupráci s Městem Světlá nad Sázavou uspořádá v neděli 17. prosince 2017 tradiční charitativní Plyšákový večer ve prospěch dětí z Dětských domovů v Humpolci a v Nové Vsi u Chotěboře. Podpořit děti, které budou trávit Vánoční svátky v dětských domovech, můžete opět i Vy!Ptáte se jak? Stačí přijít v neděli 17. 12. 2017 na mistrovské utkání našeho A-týmu proti Poličce s "plyšákem" a po první vstřelené brance světelských hokejistů vhodit přinesené plyšáky na led. Všechny shromážděné plyšové hračky poputují těsně před Štědrým dnem do dětských domovů v Humpolci a Nové Vsi u Chotěboře.


Už jenom příchodem na zimní stadion v Pěšinkách podpoříte dobrou věc, protože hokejový klub předá dětským domovům polovinu výtěžku z jednotného vstupného, které na toto sváteční utkání činí 50,- Kč (permanentky na tento zápas pozbývají platnosti).

Abychom děti z dětských domovů podpořili společně co nejvíce, připravili jsme si pro letošní rok novinku. Všichni návštěvníci si mohou u příležitosti plyšákového večera zakoupit hokejový časopis, který bude prezentovat dění okolo světelského hokeje a především naše hokejisty a hokejistky ze všech věkových kategorií. Fanoušci si můžou u vstupu dále zakoupit nejrůznější suvenýry s logem sklářů.

O druhé přestávce proběhne přímo na ledové ploše předání šeku s vybranou částkou (za vstupné, z prodeje hokejového časopisu a suvenýrů) zástupcům obou dětských domovů.


Těšit se můžete mimo jiné na velkolepou ohnivou show v podání firmy PYROEFEKTY.cz. Úvodní buly hokejového zápasu vhodí legenda sklářů Jaroslav Žák #9 společně se zástupcem Města Světlá nad Sázavou.


Přijďte si s dětmi zpříjemnit adventní neděli a zároveň podpořit dobrou věc!

Těšíme se na Vás!

 
Týden hokeje
Aktuální články
Přijďte ve čtvrtek 25. ledna 2018 v 16:00 do Pěšinek ve Světlé nad Sázavou na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 25. 1. 2018 v 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je...

 
Oslabení skláři uspěli v Poličce

I druhý letošní zápas naši borci výsledkově zvládli. Rozhodla o tom prostřední třetina, kdy jsme díky pečlivé obraně a rychlým...

 
Úspěšný vstup do nového roku

Po vánoční hokejové pauze se naše A-mužstvo představilo poprvé na havlíčkobrodském ledě. V první třetině jsme nezužitkovali herní...

 
Vánoce Jardy Žáka: Rodina pohromadě, pohádky, cukroví a vánoční atmosféra...
 
Drama se sladkou tečkou v prodloužení
 
Plyšákový večer se vydařil: skláři vyhráli, děti měly radost
 
7 branek Poličce, v neděli plyšáková odveta
 
Vítězství nad bruslařským klubem režíroval Dolinský
 
Změna tréninků "NÁBOR"!!!
 
Pojď hrát hokej
Nábor
Utkání
Muži | Neděle 14.01.2018, 17:00
nadst. 4.kolo
4:6
Polička - Světlá nad Sázavou
 
Muži | Neděle 21.01.2018, 17:00
nadst. 5.kolo
VS.
Litomyšl - Světlá nad Sázavou
 
Starší dorost | Pátek 12.01.2018, 19:30
nadst. 7.kolo
2:6
Světlá nad Sázavou - Poděbrady
 
Starší dorost | Neděle 21.01.2018, 10:45
nadst. 9.kolo
VS.
Kralupy nad Vltavou - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 14.01.2018, 09:00
18. kolo
5:6
Warrior Brno - Světlá nad Sázavou
 
Mladší žáci | Neděle 21.01.2018, 11:00
19. kolo
VS.
Světlá nad Sázavou - Bystřice nad Pernštejnem
 
Fanshop
Fanshop
Lyoness
Lyoness
Instagram
Instagram
 
HC Světlá nad Sázavou - kontakt: j.krajicek@email.cz RSS